„Pakiet Ślubny” jest kompleksową ofertą skierowaną do Panien Młodych, które w dniu swojego ślubu chcą poczuć się wyjątkowo i mieć zapewnione usługi na najwyższym poziomie. Odpowiadając na te potrzeby moich klientek oferuję Ci ww. pakiet, w skład którego wchodzi:

  1. Makijaż próbny – termin makijażu próbnego ustalamy indywidualnie, odpowiednio wcześniej. Czas wykonania makijażu to ok. 2 godziny i podczas tego spotkania dobieramy makijaż do typu urody oraz stylizacji (suknia ślubna, fryzura)
  2. Makijaż ślubny – czas wykonania ok. 90 minut. Dodatkowo korekta niewielkich niedoskonałości na ciele jeśli takowe występują oraz rozświetlenie dekoltu, pleców, ramion i rąk.
  3. Makijaż dla 3 bliskich osób w pakiecie – czas wykonania to ok. 1 godzina/osobę. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych makijaży w cenie 500 złotych/osobę.
  4. Korekta Pana młodego

Dojazd do miejsca przygotowań na terenie Warszawy jest w cenie pakietu. Jeśli miejsce przygotowań jest poza Warszawą cenę za transport podaję indywidualnie.

Jeśli jesteś zainteresowana rezerwacją terminu proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 697 727 012 lub pod adresem mailowym makeup(a)kamilajodko.pl, w wiadomości proszę napisz datę ślubu, miejsce przygotowań, swoje imię i nazwisko, numer telefonu i ilość osób do malowania. Po ustaleniu szczegółów warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 1000 złotych.

Cena pakietu ślubnego jest stała, nie podlega zmianom.

CENA: 4000 ZŁOTYCH